O nás

Bollegraaf Recycling Machinery se sídlem v Appingedamu, Holandsko vyrábí a dodává již od roku 1961 recyklační techniku a technologii, mobilní a stacionární drtiče, třidírny odpadů aj.

Během těchto více než 50 let se firma Bollegraaf stala celosvětově známým a významným výrobcem a dodavatelem paketovacích lisů, třídicích zařízení, drtičů, dopravníků a dalších strojů pro zpracování starého papíru, domácího a průmyslového odpadu. Bollegraaf Recycling Machinery má čtyři dceřinné společnosti: v Německu, Francii, Anglii a Španělsku, dále prodejní zastoupení v celém světě – také v České republice. Bollegraaf Recycling Machinery je také zastoupen USA a Kanadě firmou van Dyk Baler Corporation, která také patří do firmy Bollegraaf. Všechny společnosti a zastoupení zajišťují ve svěřených zemích prodej a servis zařízení Bollegraaf.

Zákazníky firmy Bollegraaf jsou firmy obchodující se starým papírem, městské podniky, které zajišťují sběr odpadů, privátní společnosti, které sbírají, třídí a recyklují odpady, stavební, elektrárenské, chemické, dřevařské a další podniky.

Nacházíte se v: Domů O nás
A+ R A-